Mamba Gaming Yeni Adresinde Hizmetinizde!

Mamba Gaming yeni adresine taşındı.

18 Mart 2009‘da Avcılar’daki küçük fakat samimi yerinde 12 bilgisayar, efsane haline gelmiş lezzetli bir tost ve güzel dostluklarla açılan Mamba Gaming, o günden bu yana hiç durmadan büyüdü, gelişti.

Avrupa yakasının “sayfiye” tadı veren güzel ve sakin muhiti Avcılar’da başlayan yolculuk, 15 Mart 2012‘de yeni durağına varmış; efsane lezzetler arasına Mamba‘nın alamet-i farikası olan “Patso” serisini kattıktan sonra, bilgisayar sayısını da dostluklarla beraber ikiye katlamıştı. Yapılan onlarca turnuva, oynanan binlerce saat oyun, tüketilen binlerce patso ve gelişen sayısız dostluğun ve arkadaşlığın ardından Mamba Gaming‘i bir adım öteye taşımanın zamanı geldi, çattı.

Şimdi yeni yerimizde, yeni mutfağımızla, tamamı yenilenen üst düzey standartlardaki 40 bilgisayarımızla, oyuncuların tüm ihtiyaçları düşünülerek seçilen oyuncu ekipmanlarımızla ve eşi-benzeri bulunmayan samimi, sıcak ve “oyuncunun halinden anlayan” eğlenceli ortamımızla yeni adresimizde hizmetinizdeyiz!

Başta Avcılar olmak üzere İstanbul’un, hatta Türkiye’nin her yerinden gençleri ve ruhu asla yaşlanmayanları Mamba’ya bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

preloader