ggLeap’le Mamba Gaming Dünya Devleri Arasında

ggLeap programını kullanan ilk Türk oyun merkezi Mamba Gaming.

Dünya’da e-spor kavramı değiştikçe, ona yönelik ihtiyaçlar da yeniden tanımlanıyor. Eskiden, birkaç basit gereksinimi karşılayan sıradan bir yazılım herhangi bir “internet kafeyi” çekip çevirebilirken, artık “internet kafe” kavramı ile beraber kullanılan programlar da değişiyor.

Mamba Gaming kurulduğu ilk günden bu yana bir “internet kafe” olmaktan ziyade bir “oyun ve turnuva merkezi” olmayı hedeflediği ve tüm adımlarını buna göre attığı için, bu anlayışın doğal bir neticesi olarak “öncüler” başlığı altında dünya devleri arasında yerini almayı başardı!

ggLeap kullanan ilk ve tek Türk oyun merkezi!

ggLEAP: SOFTWARE FOR LAN CENTERS BY LAN CENTERS! | OYUN VE TURNUVA MERKEZLERİ İÇİN OYUN VE TURNUVA MERKEZİ SAHİPLERİNDEN BİR YAZILIM!

15 yıl önce Kuzey Amerika’da kendi LAN Center / Oyun ve Turnuva Merkezlerini açan ve hâlâ işletmeye devam eden kurucuların dünyadaki tüm oyunseverlere sunduğu ggLeap, bu merkezlerin ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri birinci elden deneyimleyen tecrübeli ekibi sayesinde “Oyun ve Turnuva Merkezi” yönetiminde yepyeni bir sayfa açıyor.

Oyuncular için oyuncular tarafından tasarlanan bir “birlikte oyun oynama” deneyimi!

Hali hazırda “Early Access” evresinde olmasına rağmen, dünya genelindeki yüzlerce dev oyun merkezi tarafından tercih edilen ggLeap’i kullanan ilk Türk oyun ve turnuva merkezi olmayı başaran Mamba Gaming, Türk oyuncuların zevklerine özel seçenekler geliştirilmesi için AR-GE merkezi görevini görüyor. Türkiye şartlarında tecrübe edilebilecek en kusursuz oyun deneyimini sağlamak için geliştirme ekibi ile birlikte çalışan Mamba Gaming kurucuları ggLeap’in Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağı olmayı başardılar.

ggLeap ailesinin tüm olanaklari Mamba Gaming'te.

Mamba Gaming’te saatlerini harcayan özverili ve sadık oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz geri bildirimde bulunan Mama Gaming ekibinin ggLeap ekibi ile birlikte gerçekleştirmeyi planladığı harika şeyler var.

Çok yakında hayaller gerçeğe dönüştüğünde bunun duyurusunu yapabilmenin yolunu gözlüyoruz!

Beklemede kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

preloader