Gelecek ggLeap’te, ggLeap Mamba Gaming’te!

Gelecek ggLeap'te, ggLEap Mamba'da.

Bir oyun merkezine geldiğinizde, oyun deneyiminizin kalitesini belirleyecek üç şey bellidir: İnternet Hızı, Bilgisayar Donanımı ve Türkiye’de genel olarak “Kafe Programı” adıyla anılan; ama aslında “e-Sports & Game Center Management Software” tanımına evrilmiş olan özel yazılımın sunduğu limitler… Mamba Gaming, genel kaide haline gelen bu üç standart için, beklenenin çok üzerine bir hizmet kalitesi vaat edebilmek adına elinden geleni yapıyor:

Biri 10Mbit Upload hızı ile yalnızca Streamer ve “multiplayer” sevenler için özelleştirilmiş üç sabit / yüksek hızlı (20Mbit) internet bağlantısı, MSI ve Nvidia başta olmak üzere çeşitli sponsorlar tarafından desteklenen üst düzey donanımlar ve Türkiye’de bir ilk olarak “geleceğin oyun merkezi platformu” haline dönüşecek ggCircuit‘ın özel yazılımı olarak kullanıma sunulan ggLeap!  

Neden Gelecek ggLeap’te?

Bunu daha iyi anlatabilmek için başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerindeki oyun ve turnuva merkezlerinin dahil olduğu ggCircuit sistemini tanıtmamız lazım. Böylece, ggCircuit ekibinin kendi içinde uzmanlaşarak oluşturduğu ggLeap’in sunduğu / sunacağı imkânları daha iyi aktarabiliriz.

GgCircuit, oyun ve turnuva merkezlerinde (A.B.D.’de daha çok LAN merkezleri olarak da bilinir) profesyonel turnuvalar kurgulayabilmek için 2008 yılında bir organizasyon olarak başlatıldı. A.B.D.’deki profesyonel ve yarı-profesyonel oyuncuların seyahat masraflarına katlanmak zorunda kalmadan büyük turnuvalarda yer alabilmelerine olanak sağladığı için hem organizatörler hem de sponsorlar tarafından hızla benimsendi. Seyahat masrafları, fiziksel engeller, değiştirilemez ya da ön görülemez olaylar oyuncuların nitelikli bir ggCircuit merkezine katılmalarını zorunlu kılıyor; çünkü ggCircuit’ın olduğu yerde turnuvaların kalitesi de garanti altına alınıyor. Eğer bir bölgedeki belli başlı oyun ve turnuva merkezlerinde ggCircuit varsa; oyuncuların seyahatleri, köprü kurma, modding yapma veya kötü İnternet bağlantısı gibi standart çevrimiçi turnuva ile gelen sorunlar hakkında endişelenmeye gerek kalmıyor.

Oyun ve Turnuva merkezleri için global bir eSport ve ödül havuzu sistemi

ggCircut’in adındaki “gg” harfleri “Good Game” / “İyi Oyun” ifadesini belirtmek için endüstride kullanılan ortak kısaltmayı temsil ediyor. ggCircuit’in başlıca misyonumu, Dünya’nın hemen her yerindeki oyun turnuvaları ve etkinliklerinin profesyonel olarak yürütülebilmesi ve hangi yaştan, ülkeden, çevreden olursa olsun tüm oyuncuların her koşulda bu organizasyonlara eksiksiz katılmalarını sağlayabilmek. Dünyanın herhangi bir yerinden, herhangi bir boyuttaki herhangi bir merkezin ggCircuit ailesine katılmasını çok istiyorlar. Açıkcası biz de çok istiyoruz. Çünkü hep birlikte, olduğumuzda çok daha güçlü hale gelip sesimizi oyun endüstrisinin devlerine duyurabilme şansını yakalayabileceğiz. Zaten ggCircuit’ın yıllara dayanan çabası sayesinde çok büyük üretici markalar ve oyun şirketler, bizi duymaya başladı bile…

Yüksek e-Sports & Game Center Management Software Standartları

ggCircuit ağındaki onlarca oyun ve turnuva merkezinin ihtiyaçlarına göre, kimi zaman beraber, kimi zaman uzaktan çalışma ile, geri dönüşlerle, bildirimlerle, isteklerle “byte by byte” hazırlanan bir “e-Sports & Game Center Management Software” ggLeap. Hangi özellikler var?

  • Unity 3D ile hazırlanmış göz alıcı ve özelleştirilebilir bir arayüzü var; bir oyun ve turnuva merkezine yaraşır şekilde oyuncularınızı karşılayan açılış ekranını ve oyunlara / özelliklere / ayarlara ulaştığınız arayüzü tasarlayabiliyorsunuz.
  • Ne ana bilgisayara ne de ggLeap’in Client’ı olarak görev yapan bilgisayara bağlı kalmak zorunda değilsiniz. İster tabletten, ister telefondan, oturduğunuz yerden kalkmadan müşterilerinizin ve oyuncuların tüm ihtiyaçlarını kolayca yerine getirebiliyorsunuz.
  • ggCircuit’la ortak bir platformda olduğu için “sadakat programı” düzenleyerek, saatlerini oyun oynayarak geçiren oyunculara “COIN / PUAN” kazandırarak, ödül havuzundan ödül kazanmalarını ve isimlerini tüm Dünyaya duyurmalarını sağlayabiliyorsunuz.
  • Eğer “bunca bilgiyi ve veriyi nasıl yeni bir sisteme taşıyacağım?” diye üzülüyorsanız, ona da çözüm bulmuşlar. “Göç Aracı” dedikleri küçük bir eklenti ile mevcut “kafe programınızdan” gelişmiş bir “e-Sports & Game Center Management Software” standartına geçiş yapabiliyorsunuz.
  • 15 senedir kendi oyun ve turnuva merkezini işleten bir ekibin deneyimleriyle oluşturulduğu için, kalplerinde taşıdığı amatör heyecan ve sevgiden faydalanarak 7/24 destek alabiliyorsunuz; tek yapmanı gereken Skype kurmak o kadar. Soracaklarınız varsa bize de sorabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

preloader